Titles you rated
- Believer: extended cutRated ★ 3.5

Another ChildRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The TableRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0- Fourth PlaceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
MaggieRated ★ 4.0- MicrohabitatRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
ColetteRated ★ 3.5
A Happy EventRated ★ 4.5