Movies
Ratings
2167
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 2.5- The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 4.0- Love UntangledRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0- The Woman in the White CarRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0