Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 3.5- Nezha: Birth of the Demon ChildRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5- The PresentRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0- The Wandering EarthRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5