Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
ChappieRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 1.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.0