Movies
Ratings
191
MotherRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Porco RossoRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
TroubleshooterRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Cinderella ManRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5