Titles you rated
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0- LuckRated ★ 3.0