Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
BigRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
BladeRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
The RaidRated ★ 5.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 4.0
In BrugesRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 4.0
LawlessRated ★ 3.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0