Movies
Ratings
348
Kamen Rider ZORated ★ 5.0
All About My MotherRated ★ 5.0- The Adventures of RosetteRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
Law of DesireRated ★ 3.0
Summer 1993Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Y Tu Mamá TambiénRated ★ 4.5
Live FleshRated ★ 4.0- Gerald McBoing-BoingRated ★ 3.5
Bad EducationRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
That Obscure Object of DesireRated ★ 4.0
Pain and GloryRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 4.5
Father's DayRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5