Movies
Ratings
1150
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
A Dark SongRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 4.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
BarbarianRated ★ 3.0
Charlie CountrymanRated ★ 2.5
The MenuRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Saw XRated ★ 3.5
SmileRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Exorcist: The BeginningRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.5
No Hard FeelingsRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 1.5