Movies
Ratings
753
Miss SloaneRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.5
Green CardRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
DreddRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 0.5
BlindnessRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
The PartyRated ★ 3.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5