Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 4.5
The Wandering Earth ⅡRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
AkiraRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.0- PilotRated ★ 2.0