Movies
Ratings
871- Time of CinemaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 5.0- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- SiratRated ★ 4.0
- Project 30 Warm-UpRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 3.5
- Journeys in Math and GeneticsRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 3.5
GremlinsRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5