Movies
Ratings
153
Extreme JobRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 0.5
The World of KanakoRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Paddington 2Rated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.5
MementoRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 0.5
The MercilessRated ★ 3.5- With or Without YouRated ★ 3.0