Titles you rated
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SwiriRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0

The PlatformRated ★ 3.5- Carry OnRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0- Dark NunsRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
The ScamRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0- ForgottenRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5