Movies
Ratings
303
AssassinationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
Blood DiamondRated ★ 1.5
District 9Rated ★ 1.0
King KongRated ★ 2.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.5
The Hunger GamesRated ★ 1.0
D-WarRated ★ 1.5
MoneyballRated ★ 3.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.5