Series
Ratings
149
No Game No LifeRated ★ 2.5
Gurren LagannRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
GunbusterRated ★ 4.0
Darker Than Black: GaidenRated ★ 2.0
절원의 템페스트Rated ★ 1.0
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.5
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 5.0- Hunter X Hunter OVARated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5