Titles you rated
New WorldRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 2.0
King and the ClownRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Riddles of the SphinxRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 2.0
Rio 2Rated ★ 1.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 3.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
RioRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 1.0
Crying FistRated ★ 1.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0- Untouchable LawmenRated ★ 1.0