Movies
Ratings
235
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
The RecruitRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0- Prison Break: The Final BreakRated ★ 5.0
Mr. GoRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 5.0
The Chronicles of RiddickRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 0.5
ChloeRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5