Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.5- SeaspiracyRated ★ 3.5
8 WomenRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 1.0
Happy FlightRated ★ 4.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 2.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5