Movies
Ratings
591
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin V – Clash at LoumRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Origin IV – Eve of DestinyRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.0- Project PowerRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 2.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5