Movies
Ratings
28
ParasiteRated ★ 2.5
47 Meters DownRated ★ 4.5
Long ShotRated ★ 4.0
John WickRated ★ 1.5
Cast AwayRated ★ 4.5
InfernoRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 1.0
GiftedRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
ExamRated ★ 3.5
The ScamRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
First ManRated ★ 0.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Who Am IRated ★ 4.5
Le ChefRated ★ 4.5