Movies
Ratings
250
American SniperRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.5
Wrath of the TitansRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 3.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.5
District B13Rated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
SawRated ★ 0.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.5