Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0- Myeoneuri: My Son's Crazy WifeRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
RanRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 5.0- The Tinder SwindlerRated ★ 3.5
Life of BrianRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
- Delta BoysRated ★ 3.5
My Dad and Mr. ItoRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Beyond UtopiaRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Project ARated ★ 4.0