Movies
Ratings
337
The BoatRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5- The WindowRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
TedRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 5.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
WaterboysRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5