Movies
Ratings
93
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 3.0- MicrohabitatRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.5
ColorfulRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0