Movies
Ratings
100
ZatoichiRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
Old PartnerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.5
BatmanRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0- RefugeRated ★ 3.5
My WayRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 3.5
Velvet GoldmineRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.5
Wishing StairsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.0