Movies
Ratings
587
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0- MicrohabitatRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The IrishmanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
First ManRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0