Movies
Ratings
486
Project Hail MaryRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 3.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
- The Great FloodRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- People We Meet on VacationRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0