Movies
Ratings
48- VersaRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Little NicholasRated ★ 3.5- The King's WardenRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5- Choir of GodRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
RealRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5