Movies
Ratings
169
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
The IllusionistRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Swan PrincessRated ★ 5.0
A Late QuartetRated ★ 4.0- Children of HeavenRated ★ 3.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.0
Ella EnchantedRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
Dirty Dancing: Havana NightsRated ★ 3.0
DodgeBall: A True Underdog StoryRated ★ 3.0
Heaven's BookstoreRated ★ 3.0