Movies
Ratings
32
WALL-ERated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0