Series
Ratings
107
Death NoteRated ★ 4.0
Tower of GodRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Wave, Listen to Me!Rated ★ 4.0
AjinRated ★ 3.5
AjinRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Major Season 4Rated ★ 3.5
Major Season 3Rated ★ 4.5
Major Season 2Rated ★ 4.0
Major Season 1Rated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
勝負師伝説 哲也Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.5
Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
Mobile Suit GundamRated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0