Movies
Ratings
35
X-MenRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
BlackRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0