Movies
Ratings
1153
The VoyeursRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Made in Abyss: Dawn of the Deep SoulRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0