Movies
Ratings
687
Heart BlackenedRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- BallerinaRated ★ 2.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
NoiseRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.0- Extraction 2Rated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5