Movies
Ratings
342
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
The BanquetRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 3.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0