Movies
Ratings
1438- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- SteveRated ★ 3.5
HarrietRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0- BlackBerryRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5- Good NewsRated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 4.0
AmsterdamRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 2.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5- Small Things Like TheseRated ★ 4.0
- The Old Guard 2Rated ★ 1.5
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- NonnasRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5- The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 5.0