Movies
Ratings
332
The Green KnightRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Blizzard of soulsRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
1917Rated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 3.5
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
ColoniaRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 1.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5