Movies
Ratings
106
TwentyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 2.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Highway StarRated ★ 4.0
Just My LuckRated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
D-WarRated ★ 2.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 3.0