Movies
Ratings
48
The AvengersRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 1.0
UpRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 0.5
BreathlessRated ★ 1.0
Hell or High WaterRated ★ 1.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
The GiverRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 1.5
Begin AgainRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.0
A Street Cat Named BobRated ★ 1.0
The Mourning ForestRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0