Titles you rated
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.5
- Good NewsRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5- Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
SleepRated ★ 3.5
Love ResetRated ★ 2.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5