Movies
Ratings
607
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
The Suicide ShopRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
NeighborsRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5