Movies
Ratings
946
The World of UsRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
A SeparationRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
SinnersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Blood SimpleRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
- Dark NunsRated ★ 2.5
- AfireRated ★ 4.5