Movies
Ratings
176
FrequencyRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
My WayRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 3.0- Meet the In-LawsRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
TyphoonRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0- Marrying the MafiaRated ★ 3.0