Movies
Ratings
48
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
Rough NightRated ★ 3.0
ChefRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
Big FishRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Please Stand ByRated ★ 2.5
The Age of AdalineRated ★ 3.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 1.0
Notting HillRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5