Series
Ratings
53- Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5- Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
MashleRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.0
- Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 1.0
- Ju-On: OriginsRated ★ 3.5
- The Guardians of JusticeRated ★ 2.5
- School Tales the SeriesRated ★ 1.5
- The Sandman Season 1Rated ★ 4.5
- Ms. MarvelRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- MurdervilleRated ★ 2.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- 다큐프라임 - 불멸의 진시황Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5- Inside Job Part 1Rated ★ 3.5
- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5