Movies
Ratings
350
Ice AgeRated ★ 3.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 1.5
Puss in BootsRated ★ 2.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.0
The Perfect ManRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 3.0- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5