Movies
Ratings
506
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Game PlanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0- UprisingRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0