Movies
Ratings
250
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 4.0
StealthRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Dumb and Dumber ToRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 3.0