Movies
Ratings
455
The MartianRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 1.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
Minecraft: The MovieRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
King KongRated ★ 2.5